Już za moment dwa darmowe koncerty w Warszawie. Wystąpią wielkie gwiazdy!

Czy czujecie już tę ekscytację w powietrzu? Już niedługo, 15 września, Bemowo stanie się epicentrum muzycznej eksplozji, gdy na parkingu naszego urzędu pojawi się scena, na której zabrzmią dźwięki rocka i nie tylko. Dni Bemowa 2023 obiecują być niezapomniane, z dwoma gwiazdami na czele: zespołem IRA i Agnieszką Chylińską!

Fot. Dzielnica Bemowo

O godzinie 18:00 na scenie pojawią się niekwestionowani mistrzowie polskiego rocka, czyli IRA. To zespół, który od lat nieustannie podbija serca publiczności dzięki swojemu energetycznemu brzmieniu i charakterystycznemu głosowi wokalisty, Artura Gadowskiego. Już od ponad 35 lat IRY dostarczają niezapomnianych przeżyć muzycznych, a ich hity, takie jak „Nadzieja,” „Wymyśleni,” czy „Ona Jest ze Snu,” królują na listach przebojów. To będzie rockowy festiwal, który zapadnie w pamięć na długo.

Nieco później, o 20:00, na scenie zawładnie Agnieszka Chylińska. Ta niezwykle utalentowana artystka nie tylko zdobyła serca fanów swoim charyzmatycznym głosem i szczerymi tekstami, ale także potrafi zaskakiwać różnorodnością swojej twórczości. Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie wiele znakomitych dzieł, a jej najnowsza płyta z 2022 roku, zatytułowana „Never Ending Sorry,” okryła się już platyną. Koncert tej artystki będzie okazją do odkrycia nowych odsłon rocka, popu i elektroniki.

Dla wszystkich miłośników dobrej zabawy przygotowano także wiele atrakcji w okolicach naszego urzędu. Fotobudka 360 to doskonałe miejsce, aby uwiecznić te magiczne chwile. Jeśli jesteście głodni, nie musicie się martwić – na was czeka zlot foodtrucków, gdzie można spróbować przysmaków z różnych stron świata. A dla najmłodszych i tych, którzy lubią odrobinę szaleństwa, dostępna będzie karuzela.

Należy podkreślić, że wstęp na Dni Bemowa 2023 jest całkowicie bezpłatny, dzięki czemu wszyscy mogą wziąć udział w tym muzycznym święcie. Wydarzenie to jest możliwe dzięki partnerstwu z Samorządem Województwa Mazowieckiego oraz wsparciu mediów, takich jak Rock Radio. Współorganizatorami są Bemowskie Centrum Kultury i L-Management.

Dni Bemowa 2023 to nie tylko koncerty, ale także okazja do spotkania się z przyjaciółmi, przeżycia niesamowitych chwil i zanurzenia się w świat muzyki, który sprawi, że ten wrzesień pozostanie w naszych sercach na długo. Bądźcie gotowi na niezapomniany, rockowy wieczór! Zapraszamy do wspólnego świętowania na Dniach Bemowa 2023!

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]