Kalinowski: „Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska. Odsuńmy szaleńców od władzy!”

„Polska nigdy nie doświadczyła tak dynamicznego rozwoju Polska nigdy nie była tak bezpieczna jak jest dzisiaj to sobie uświadomić że jesteśmy dziś, nasze pokolenie pierwszym pokolenie Polaków od 1000 lat, które nie doświadczyło wojny i to jest też zasługa Unii Europejskiej” – powiedział Jarosław Kalinowski z PSL.

Fot. Screen Platforma Obywatelska

„Nie wszystkim bezpieczny rozwój się podoba.” – mówił Kalinowski – „Są rządzący dzisiaj w Polsce którzy podjęli szalone decyzję i szalone działania – nie mogę inaczej powiedzieć. Są szaleńcy dzisiaj u władzy którzy chcą zabrać nam te wszystkie osiągnięcia bezpieczeństwo i stabilny rozwój dla następnych pokoleń i dlatego musimy być wszyscy razem, żeby zatrzymać to szaleństwo i tych szaleńców odsunąć jak najszybciej od władzy.” – przekonywał.

Wczoraj prezes wszystkich prezesów pod Radomiem obiecywał rolnikom złote góry pieniędzy nawet mówił że te pieniądze będą nominowane w euro ale gdyby był uczcimy to by powiedział że 2 dni temu swoimi nominatami w tak zwanym Trybunale polecił wyprowadzić Polskę z Unii europejskiej i odciąć to euro oczywiście ten proces wychodzenia nie będzie tam krótki, a poza tym jesteśmy razem i na to nie pozwolimy, ale póki co grozi nam zablokowanie środków z funduszu odbudowy. Inni będą korzystać polscy przedsiębiorcy, my wszyscy nie”  – mówił zebranym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c