Kandydatka na Warszawiankę roku pokazała zdjęcie małej dziewczynki. „Miłosierdzie to nie jest lewacki wymysł”

Terrorystka, zagrożenie dla Polski, bogata uchodźczyni, przynosi choroby, zabiera Polakom miejsca pracy, kłamie i spiskuje, kradnie i napada.” – napisała Sylwia Chutnik która w tym roku nominowana jest z tytułu Warszawianki roku. Dziewczynka ze zdjęcia została wypchnięta z terytorium naszego kraju. Możecie sobie tłumaczyć to „wojną hybrydową”, białoruskim spiskiem i „racjonalną polityką migracyjną”. „A co, jak zaraz będą ich miliony?”, „jak taka mądra jesteś, to weź do domu tych ludzi”.

A teraz wykonajcie jedno proste ćwiczenie: wyobraźcie sobie, że to Wasza córka. 

I jeszcze jedno: że pod Waszym domem umiera dziecko.

Albo: to jesteście Wy, którzy z dobytkiem mieszczącym się w kieszeni uciekacie ze swojego kraju.

Nadal nic? Może w Waszych sercach utkwił odłamek lodu, jak u Kaja z „Królowej Śniegu”? A może po prostu wolicie się tym nie interesować, bo jest promocja w sklepie?

Polska łamie konwencje, które sama tworzyła. Push-backi wobec dzieci są nielegalne. 

Miłosierdzie to nie jest lewacki wymysł. Empatia to nie jest naiwność.

Jeśli chcesz pomóc, to skontaktuj się na przykład z Fundacja Ocalenie, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej i innymi organizacjami. Bierz udział w zbiórkach odzieży i jedzenia, wpłać pieniądze, informuj świat o łamaniu praw człowieka.” – apeluje pisarka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c