Karambol na Prymasa Tysiąclecia: 1 osoba ranna. 7 rozbitych samochodów [ZDJĘCIA][WIDEO]

Karambol na Prymasa Tysiąc lecia zderzyło się 7 pojazdów (nie tak jak wcześniej podawaliśmy 8. Samochody były liczone z przyczepką jednego z aut). Zderzyły się samochody marki: Audi, Mercedes, BMW, Mazda, Ford, Citroen, Renault. Jedna osoba z Forda trafiła do szpitala, badana też była 9-letnia dziewczynka, na szczęście nic jej się nie stało i została zwolniona do domu.

Do karambolu doszło na Prymasa Tysiąclecia na wysokości ulicy Górczewskiej. Zderzyło się tam 7 pojazdów. Występowały bardzo duże utrudnienia w ruchu. Z relacji świadków do jakich dotarł nasz reporter wynika, że doszło najpierw do kolizji dwóch samochodów bo spisaniu oświadczenia jeden z samochodów odjechał, a drugi oczekiwał na lawetę. Jeden z samochodów jadących zwalniał przed kolizją wtedy uderzył w jego tył samochód i doszło do efektu domina.

W efekcie 7 samochodów zostało dość poważnie uszkodzonych. Na miejscu pracował 1 zastęp straży pożarnej, 2 karetki pogotowia i 4 radiowozy policji.

Jak informuje w  rozmowie z Warszawą w Pigułce Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji wszyscy kierowcy wypadku byli trzeźwi.

Na miejscu tworzyły się gigantyczne utrudnienia w ruchu. W pewnym momencie wiadukt został zamknięty na czas usuwania skutków wypadku.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c