Karambol na trasie S8! Na miejscu śmigłowiec LPR. Droga zablokowana na co najmniej 4 godziny!

W miejscowości Budykierz (pow. wyszkowski) na trasie S8 w kierunku Białegostoku doszło do zderzenia 4 pojazdów; dwóch ciężarówek, busa i samochodu osobowego. Dwie osoby są ranne.

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce kom. Damian Wroczyński p.o oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie do wypadku doszło na trasie S8 na wysokości miejscowości Budykierz w kierunku Białegostoku. Zderzyły się tam 4 pojazdy;  dwie ciężarówki, samochód osobowy i bus. Dwie osoby zostały ranne. Jedna została już przewieziona do szpitala, druga wciąż badana jest w karetce pogotowia. Na miejscu wylądował śmigłowiec LPR. Zaleca się objazd jezdnią serwisową.

Technik kryminalistyki zabezpiecza ślady, wykonuje oględziny miejsca zdarzenia, pojazdów, sporządza szkice zdarzeniowe i dokumentację fotograficzną. Wszystkiego te czynności pozwolą na szczegółowe wyjaśnienie tego wypadku drogowego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c