Karetka goniła kierowcę vana. Spod kół leciały iskry

Do przedziwnego zdarzenia doszło w sobotę w okolicach wejść na stację Metro Politechnika. Załoga karetki dostrzegła mężczyznę, który jechał vanem na „gołej” feldze spod której leciały iskry. Nie chciał się jednak zatrzymać.

Fot. Pixabay

Ponieważ kierowca jechał „wężykiem”, zachodziło uzasadnione podejrzenie, że kierowca prowadził pojazd pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Załoga karetki zatrzymała pobliski pojazd i poprosiła kierowcę o pomoc. Rozpoczął się pościg aż do Trasy Siekierkowskiej. Udało się jednak zatrzymać samochód. W środku znajdowało się dwóch mężczyzn.

Po chwili na miejsce zdarzenia przyjechała policja. Okazało się, że kierowca miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie ustalono również, że mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna został zatrzymany.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.