Kibice odpalili tyle rac, że nie ma widoczności. Przerwa w meczu Legia Warszawa – Pogoń Szczecin

Przez 10 minut trwała przerwa w grze na stadionie Legii. Powodem było odpalenie rac przez kibiców. Kłęby dymu uniemożliwiały normalną grę i utrudniały widoczność.

Po strzale Tomasza Jodłowca w 14 minucie Legia Warszawa wysunęła się na prowadzenie. Równolegle Piast słabo sobie radzi i wszystko wskazuje na to, że Legia będzie mistrzem Polski!

Niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy, w 48 minucie gry stadion Legii przykryły kłęby dymu z kolorowych rac. Gra została przerwana i wznowiona dopiero po 10 minutach.

Dziękujemy Panu Rafałowi Olkowskiemu, który wstawił zdjęcie zadymienia na nasz fanpage.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa