Kiedy otrzymam szczepionkę przeciw COVID-19? Sprawdzi to specjalny kalkulator!

Firma Omni Calculator jest twórcą specjalnego internetowego narzędzia, które oszacuje przedział czasowy, w którym dana osoba może otrzymać pierwszą dawkę szczepionki na koronawirusa. Przekaże też ile osób czeka przed nami w kolejce. 

Fot. Shutterstock

Omni Calculator to krakowska firma, która podjęła się zadania stworzenia specjalnego narzędzia internetowego, szacującego przedział czasowy otrzymania szczepionki na COVID-19. Jedyne co trzeba zrobić to wpisać dane dotyczące wieku, wykonywanego zawodu i chorób przewlekłych. Urządzenie obliczy kiedy dana osoba będzie mogła przyjąć pierwszą i drugą szczepionkę, a także datę kiedy uzyska pełną odporność.

Dodatkowo, pojawi się też informacja, ile osób czeka przed nami w kolejce po otrzymanie szczepionki. Pod uwagę będzie brana kolejność podawania szczepionek wyłożona w Narodowym Programie Szczepień. Wszystkie obliczenia oparte będą na założeniu szczepienia około 850 tysięcy osób tygodniowo i wyszczepialności na poziomie 47% populacji.

Kalkulator znajdziecie pod tym adresem: https://www.omnicalculator.com/health/kolejka-szczepionkowa#choroby.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c