Kiedy pojedziemy metrem na Targówek? Znamy datę!

W czwartek odbyło się Spotkanie robocze Zdzisława Sipiery, Wojewody Mazowieckiego z Rafałem Trzaskowskim, Prezydentem Warszawy. Ustalono datę uruchomienia metra na Targówek.

Fot. Metro Warszawskie

Inspektorzy nadzoru budowlanego mieli zjawić się na placu budowy 16 sierpnia. Nie zrobili tego, jak twierdzi Wojewoda, z powodu braku wymaganej dokumentacji.

Jak informuje Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie „podczas roboczego spotkania Wojewody Zdzisława Sipiery z Prezydentem Miasta Stołecznego Warszawy, Panem Rafałem Trzaskowskim ustalono, że jeśli inwestor dostarczy brakującą dokumentację do końca sierpnia Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego będzie mógł przeprowadzić kontrolę i wydać decyzję o pozwoleniu na użytkowanie do połowy września br.

Inwestycja ta zarówno dla władzy rządowej, jak i samorządowej ma priorytetowe znaczenie, a celem działania jest jak najszybsze udostępnienie jej mieszkańcom” – głosi komunikat urzędu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.