Kiedy wybudowana zostanie druga część bulwarów?

Pierwszy etap, od ul. Boleść do Mostu Śląsko Dąbrowskiego zakończony. Bulwary Wiślane będą jednak sięgać dużo dalej, bo aż po samo Centrum Nauki Kopernik. Kiedy możemy się spodziewać zakończenie całości inwestycji?

DSC_0958

Fot. Warszawa w Pigułce

Budowa ciągnie się od 2013 roku i zdążono oddać pierwszy jej etap. Trwała więc ponad dwa lata. Początek drugiego etapu prac to 2016 rok. Tak więc ani w tym, ani też w następnym roku nie przyjedziemy się jeszcze w pełni zagospodarowanymi bulwarami. Na razie stan tego co powstało nie przypomina niczego, a i o czystość trudno. Jeżeli dojdziemy do balkonu przy nowych bulwarach i spojrzymy w prawo przywita nas gruzowisko i sterta śmieci wywalona przy brzegu.

Pomijając wszystko, na pierwszy etap nie ma jednak co marudzić. Nowe bulwary to świetne miejsce do wypoczynku nad wodą i nawet najwięksi malkontenci muszą przyznać, że można tam miło spędzić czas. A ponieważ słońce sprzyja, najlepiej wyciągnąć się na leżaku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.