Kierowca autobusu 186 zapobiegł tragedii

Kierowca autobusu 186 zapobiegł tragedii! Mogłoby dojść do wypadku, gdyby Pan Zbigniew Trzciński nie zauważył potężnego, pękniętego konara drzewa przy Al. Armii Krajowej.

Fot. Robert Sachajski / Nadzór Ruchu Drogowego w Warszawie

Fot. Robert Sachajski / Nadzór Ruchu Drogowego w Warszawie

„Chodzi o konar drzewa przy al. Armii Krajowej przed skrzyżowaniem z ul. Broniewskiego w kierunku Pragi. Pęknięty, duży konar drzewa miał w swoim obwodzie około metra.” – możemy przeczytać na stronie Nadzoru Ruchu Drogowego w Warszawie

„Po dojechaniu na miejsce i wykonaniu oględzin drzewa nadzór ruchu MZA przekazał natychmiast sprawę do ZTM w celu przeprowadzenia jak najszybszej interwencji.
 
Na nasze zgłoszenie bardzo szybko odpowiedziały służby miejskie, które przybyły na miejsce i przystąpiły do wycięcia konara drzewa, którego pęknięcie sięgało około 2 metrów długości, a szerokość pęknięcia szczeliny wynosił około 3 centymetrów.
 
W likwidowaniu zagrożenia udział wzięła JRG ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, policja i służby nadzoru ruchu MZA i ZTM.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.