Kierowca autobusu miał krzyczeć na niepełnosprawnego [LIST DO REDAKCJI]

Napisała do nas Pani Magda, która była świadkiem oburzającego zachowania kierowcy. Całą sytuację opisała w liście do redakcji.

Fot. Warszawa w Pigułce

„dzień dobry, chciałam opisać Państwu sytuację, jaka miała miejsce wczoraj wieczorem w autobusie 190, jadącym z Marek do Centrum, numer boczny 2007, godz około 20:20. Jechał nim niepełnosprawny chłopak o kulach, z widocznym porażeniem/niedowładem kończyn. Wysiadając zahaczył kulami o młodego mężczyznę, który zaczął na niego wrzeszczeć, żeby uważał i że to że jest niepełnosprawny nie znaczy, że więcej mu wolno. chłopak wysiadł, ale kierowca za szybko zamknął drzwi i przyciął mu nogę. niepełnosprawny przewrócił się w kałużę, nie mógł wstać, a kierowca wysiadł i zaczął na niego wrzeszczeć, że on tych drzwi w ogóle nie widać, że jego obowiązkiem jest wysiadać przednimi itp. nie pomógł mu, tylko się wydzierał. chłopak zaczął się bronić, na co mężczyzna, który krzyczał na niego wcześniej, wysiadł i prawie go pobił, broniąc kierowcy,,, nikt chłopakowi nie pomógł. uważam, że zachowanie kierowcy było skandaliczne i bardzo bym prosiła o pomoc w odnalezieniu go, by poniósł jakieś, choćby społeczne, zachowanie swego chamstwa. choć tyle możemy zrobić dla niepełnosprawnego chłopaka. dziękuję z góry!” – pisze Pani Magda.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c