Kierowca BMW, który spowodował śmiertelny wypadek na DW 631 usłyszał zarzuty

Kierowca BMW, który spowodował śmiertelny wypadek wyprzedzając kolumnę aut na drodze wojewódzkiej numer 631 usłyszał zarzuty od prokuratura. W wypadku zginął kierowca nissana, jego żona trafiła do szpitala.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Jak informuje prokuratura mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Śledczy składają wniosek o 3-miesięczny areszt tymczasowy. Sprawcy wypadku grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy we wtorek 12 stycznia na Drodze Wojewódzkiej 631 w miejscowości Marki (pow. wołomiński) doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych – nissana i BMW. Jedno auto dachowało. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zginął kierowca nissana, jego pasażerka trafiła do szpitala.

Na nagraniu widać jak obcokrajowiec kierując BMW nie zważa na nic i wyprzedza kolumnę pojazdów zderzając się czołowo z nissanem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c