Kierowca Brudzińskiego nie dostał mandatu. Został pouczony

Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku może być dumny ze swoich funkcjonariuszy. Ja pewno w związku z przekroczeniem prędkości przez mój służbowy samochód i w związku z zatrzymaniem przez patrol drogowy policji spóźnię się na odprawę z komendantami w Opolu. #Niemazmiłuj” – Napisał na Twitterze szef MSWiA Joachim Brudziński. W terenie zabudowanym kierowca limuzyny jechał 98 km/h.

Fot. policja.pl

W drodze do Opola na odprawę służb mundurowych mój kierowca SOP na terenie powiatu kluczborskiego miał „odrobinę” za ciężką nogę. Pech (dla niego) trafił na nieoznakowany patrol drogowy Policji. Nie pomogła odznaka SOP ani informacja,że jest to samochód MSWiA” – informował Jochaim Brudziński

Pojawiają się opinię,że moje wpisy o zatrzymaniu mojego służbowego samochodu to ustawka. Sądząc po tym,jak mój kierowca nagle „złagodniał” na drodze, to nie sądzę aby tak było.

Jak się okazuje kierowca limuzyny SOP  został pouczony.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.