Kierowca miał 3 promile i dwa lata do odsiadki

Komendant komisariatu policji w Konstancinie- Jeziornie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę renault. 38- letni mężczyzna miał w swoim organizmie niemal trzy promile alkoholu. Ponadto był on poszukiwany listem gończym w celu odbycia dwuletniej kary pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Podczas nocnej służby kontrolnej komendant komisariatu w Konstancinie- Jeziornie, na terenie Piaseczna zwrócił uwagę na kierowcę renault, który najwyraźniej miał problemy z utrzymaniem właściwego kierunku jazdy. Nadkomisarz Marek Kruszewski zatrzymał pojazd, i wezwał na miejsce policyjne wsparcie. Badanie wykazało, że 38- letni mieszkaniec Warszawy pojazd prowadził mając niemal trzy promile alkoholu, a ponadto był on poszukiwany listem gończym.

Jego renault zostało odholowane na policyjny parking, natomiast mężczyzna trafił na „dołek”. Po wytrzeźwieniu na najbliższe dwa lata trafi on do jednego z zakładów karnych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c