Kierowca potrącił nastolatkę i uciekł. Policja aresztowała księdza

16-latka została ciężko ranna w wypadku do jakiego doszło w Dudach Puszczańskim w gm. Łyse na Mazowszu. Kierowca potrącił dziewczynę i odjechał nie udzielając jej pomocy. Jak informują media podejrzany w tej sprawie jest księdzem.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Jak dowiedział się portal eostroleka.pl, podejrzany Mirosław T. jest księdzem. Informacje portalu potwierdza również prokuratura.

Prokuratura przedstawiła duchownemu dwa zarzuty. – Jeden zarzut to nieumyślne spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem ciężkich obrażeń ciała u małoletniej pieszej. W wyniku tego doszło do obrażeń ciała, które spowodowały u pokrzywdzonej chorobę realnie zagrażającą życiu. Były to krwiaki, m.in. głowy, na udach, liczne otarcia naskórka, ostry krwiak podtwardówkowy na płacie czołowym, skroniowym i ciemieniowym prawym, który skutkował uciskiem na strukturę mózgowia. Ten czyn jest połączony z ucieczką z miejsca zdarzenia. Drugi czyn to nieudzielenie pomocy osobie poszkodowanej w wypadku drogowym – poinformowała portal eostroleka.pl Elżbieta Edyta Łukasiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c