Kierowca samochodu potrącił dwie kobiety w Centrum

Na przejściu dla pieszych na Emilii Plater kierowca samochodu osobowego marki chevrolet potrącił dwie kobiety.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Dwie kobiety trafiły do szpitala. Kierowca osobówki był trzeźwy. Na miejscu pracuje policja.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl