Kilkadziesiąt samochodów blokuje ulice. Kierowcy czekają do punktu wymazowego

W Warszawie kilkadziesiąt samochodów blokuje ulicę Milenijną. Korek ciągnie się aż do Światowida. Wszystko ze względu na wykonywane tam testy na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Na Białołęce kilkadziesiąt samochodów zablokowało ulicę Milenijną. Kierowcy czekają w kolejce do punktu mobilnego przy ulicy Kącik, należącego do przychodni przy Milenijnej, w którym można wykonać test na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Kierowcy w samochodach czekają nawet do 5 godzin. Występują bardzo duże trudności w poruszaniu się po ulicach Milenijnej, aż do Światowida. Innym samochodom ciężko ominąć korek. Również utrudnioną trasę mają autobusy miejskie.

W Warszawie od 12 do 19 października powstaje kolejnych 6 punktów, w których bezpłatnie będzie można pobrać wymaz, na podstawie skierowania od lekarza POZ. Testy można wykonywać niezależnie od miejsca zamieszkania, w dowolnie wybranym przez siebie punkcie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c