KILKANAŚCIE MIESIĘCY bez Mostu Łazienkowskiego. Światłowody nielegalne

Nie dość, że nie będzie mostu przez KILKANAŚCIE MIESIĘCY, nie dość, że koszt remontu pochłonie 500 milionów złotych, to jeszcze okazało się, że większość światłowodów została założona nielegalnie, w nocy i bez zgody ZDM.

Zarząd już zapowiedział kary dla operatorów. Tymczasem jeden z członków komisji w rozmowie z portalem TVN24 ocenił, ze most nadaje się już tylko do generalnego remontu, a to potrwa przynajmniej kilkanaście miesięcy. „Konstrukcja stalowa jest odkształcona. Trudno ocenić, co jest efektem pożaru, a co zużycia” – dodaje.

Zdjęto nawierzchnię, aby można było ocenić stan z góry. Niestety nie można zrobić tego z dołu, ponieważ pomosty techniczne uległy zniszczeniu. Media zwracają uwagę na to, na co zwróciliśmy uwagę i my: nie ma monitoringu ani w pobliżu mostu ani na nim. Pożaru mogli dokonać wandale, bezdomni lub nawet zwykli mieszkańcy, którzy w sposób bezmyślny rozpalili sobie ognisko.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.