Kinga Rusin przytłoczona popularnością. Usunęła zdjęcie z Adele, które obiegło cały świat

Kinga Rusin, jako jedna z nielicznych zaproszonych gości na przyjęcie Jay’a-Z,umieściła zdjęcie z Adele. Obowiązywał całkowity zakaz wykonywania fotografii, nie dziwne więc, że media lawinowo je udostępniły.

Fot. Kinga Rusin / Instagram

Kinga Rusin opisywała swoje odczucia po zamkniętej imprezie u Jay’a-Z.

Opisywała pogawędki z Adele na temat butów, to, jak Jay-z uczył ją kroków tanecznych, taniec z Leonardem DiCaprio oraz całą masę ciekawostek z imprezy.

Wpis spotkał się z ogromną popularnością. Głównie dlatego, że impreza miała charakter zamknięty, a wykonywanie jakichkolwiek zdjęć było zabronione. To, co zrobiła Kinga Rusin, jak sama zaznaczyła było wyjątkiem.

Fotografię wykorzystał też amerykański magazyn „People”. Ku zdziwieniu internautów, podpis pod zdjęciem wskazywał na to, że Kinga Rusin jest Rosjanką. Nie wiadomo czy winne było zwykłe niedopatrzenie czy też akcent, którego nie zrozumieli Amerykanie.

Kinga Rusin była chyba przytłoczona popularnością, ponieważ usunęła fotografię. Jak sama tłumaczyła fotografia trafiła do archiwum.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.