Klaudia Jachira pomylona z aktorką filmów dla dorosłych. Padła ofiarą manipulacji

Klaudia Jachira zbudowała swój wizerunek na satyrze i skandalu, jednak według wielu przekroczyła granice dobrego smaku. Teraz padła ofiarą ohydnej manipulacji.

Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Klaudia Jachira dostała się do Sejmu i została posłanką IX kadencji. Jej kampanii towarzyszyły liczne kontrowersje, którym nie zaskarbiła sobie przychylności niektórych wyborców.

Jak podaje portal antyfake.pl, post pierwotnie udostępniony zostało z konta o nazwie @Kot_Prezesa_. Jest na nim naga kobieta robiąca to, co najczęściej robi się w filmach dla dorosłych. Zdjęcia opatrzono opisem: „Sorry, ale widzieliście to?! No comment…”. Mimo niewielkiego podobieństwa wielu internautów dało się nabrać. Post okazał się jednak być całkowitą fałszywką.

W rzeczywistości na kadrach widać amerykańską aktorkę filmów dla dorosłych Codi Vore. Wpisanie jej nazwiska w wyszukiwarkę rozwiewa wszelkie wątpliwości.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.