Klub gier w księgarni Psyche

Księgarnia Psyche działająca przy Szkole Wyższej  Psychologii Społecznej, mieszcząca się przy ulicy Chodakowskiej 21 na warszawskiej Pradze Południe otworzyła klub gier. Na stronie internetowej księgarni czytamy:

throwing_dice

 

W trosce o rozwój społeczny i intelektualny, a przede wszystkim w celu zapewnienia ludowi pracującemu, edukującemu się i odpoczywającemu rozrywki i jeszcze raz rozrywki, uruchamiamy w Księgarni Klub Gier Psyche.
Wyselekcjonowaliśmy dla Was gry oddziałujące pozytywnie na poziom dobrego humoru oraz stymulujące zmysły zwłaszcza w parze z pachnącą kawą i ciastkiem.

Drugie spotkanie rozpocznie się 17 marca o godzinie 17.00

w Księgarni PSYCHE, Poziom -1, /zielona sala/

logo_psyche

Tym razem głównymi bohaterami staną się gry w klimacie PRL-u. 

W rolach głównych wystąpią:

– Kolejka,

– 07 zgłoś się,

– Zmiennicy,

a w pozostałych:

– Gra o tron,
– Dixit,
– Sabotażysta.
– Abalone

i wiele innych, bo psychowy zasób gier się rozrasta.

Zapraszamy z przyjaciółmi, z koleżankami i kolegami, sąsiadami, małżonkami, nauczycielami, uczniami, dziewczynami, chłopakami, dużych i małych, preferujących szybkie rozgrywki i dłuższe partyjki.

Działania graczy wesprą animatorzy zaznajomieni w instrukcjach gier wszelakich, miłośnicy planszówek, gier zręcznościowych, grupowych oraz zagadnień z zakresu psychologii pozytywnej 🙂


Pomieszczą się wszyscy, bo na potrzeby wydarzenia otwierać będziemy również klimatyczną „Zieloną Salę”.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.