Kluczowym dowodem będzie tajemnicze zdjęcie. Dorocie R. grozi do 8 lat więzienia

Piosenkarka Dorota R.-S. oraz jej mąż Emil S. są oskarżeni w sprawie składania fałszywych zeznań na szkodę byłego partnera kobiety. Kluczowe dowody są dwa.

By Serecki – CC BY-SA 4.0 / Wikipedia

Jednym z nich jest logowanie się telefonu Doroty R. w miejscu w którym miało dojść do spotkania uczestników planu.

Drugi dowód to zdjęcia z tegoż spotkania zrobione podobno przez jednego z fanów piosenkarki. Jego autentyczność została potwierdzona.

Emil S. przekonywał prokuraturę, że piosenkarka o niczym nie wiedziała i to on „dowodził” całą akcją.

Wszystko zaczęło się od rozstania piosenkarki z Emilem H. oskarżała go o nadużywanie alkoholu i nie tylko. W odpowiedzi Emil H. wytoczył jej szereg procesów w tym o naruszenie nietykalności cielesnej oraz o zwrot pierścionka zaręczynowego, którą już wygrał.

W konflikt miał wejść także Emil S., obecny mąż kobiety. Z ustaleń prokuratury wynika, że 3 grudnia 2016 r. spotkał się w hotelu Marriott z Jerzym Ch., Markiem W. i Jackiem M. Mężczyźni mieli przekonać Emila H., aby ten odstąpił od roszczeń wobec Dody i wycofał pozwy przeciwko niej.

Ci mieli odwiedzić Emila H. w jego biurze i zmusić go do podpisania oświadczenia kończącego sprawę. Ten jednak wezwał policję, która zatrzymała mężczyzn.

To jednak nie koniec, bo okazało się, że mężczyźni mieli przekonywać Emila S, czyli zleceniodawcę, iż w czynność ugody zaangażowani są byli i obecni funkcjonariusze ABW i CBŚP, co było oszustwem.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.