Kobieta twierdzi, że została zaatakowana przez nożownika pod Warszawą! Pokazała zdjęcie

„Opiszę wam jedną sytuację Bo poszukuje sprawców wczoraj wracałam w domu koło 21:00 zdarzenie to miało na Legionowo przystanek.” – pisze kobieta w mediach społecznościowych. Policja nie potwierdza takiego zgłoszenia.

„Zostałam zaczepiona przez trzech chłopaków w wieku 25 lat nie więcej Wiem tylko tyle że jeden z nich ma ksywkę (łysy). Ci trzej postanowili że na siłę odprowadza mnie do domu po chwili zaczęliśmy się kłócić. Z chwili na chwilę coraz bardziej sytuacja robiła się niebezpieczna .

Po chwili wymianą między sobą agresywnych słów doszło do rękoczynów ( zostałam przyciśnięta do bariery chłopak który mnie zaatakował przyłożył mi nóż do gardła i tak zostałam zraniona chłopak który udawał tak bardzo odważnego że jak zobaczył jak bardzo krwawię postanowił razem z dwójką swoich kolegów uciec. Mam prośbę do wszystkich ktokolwiek wie coś na temat tej sytuacji proszę żeby napisał do niej priv .” – dodaje kobieta.

Rozmawialiśmy z podkom. Justyną Stopińską z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, która nie potwierdziła takiego zgłoszenia do chwili obecnej. Możliwe jest, że ofiara nie zgłosiła się na komendę. Policja jednak zapozna się z postem i jutro udzieli nam dalszych informacji w tej sprawie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c