Kobieta w zaawansowanej ciąży ustąpiła miejsca starszej Pani. „Nie jesteście pępkami świata”

Internautka opisała swoje spostrzeżenia z ostatniej podróży tramwajem. Jak pisze nikt nie podniósł się na widok starszej kobiety. Ona jako jedyna ustąpiła jej miejsca, choć była w zaawansowanej ciąży.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Dziś jadąc tramwajem nr 24 w stronę Bemowa zauważyłam u wszystkich młodych pasażerów brak jakiegokolwiek wychowania. Jestem osobą w zaawansowanej ciąży i gdy weszłam do tramwaju jedyną osobą, która ustąpiła mi miejsca był starszy pan” – pisze internautka.

„Na następnych przystankach wsiedli starsi państwo, niestety nikt im nie ustąpił miejsca, na kolejnych przystankach było to samo. W krótkim czasie prawie 80% osób które stały w tramwaju były starsze, a 100% siedzących w wieku 16-30 lat.

Ustąpiłam starszej babci, bo patrzeć na to nie mogłam, że się męczy. Apeluje do wszystkich którzy to czytają zacznijcie się rozglądać, nie jesteście pępkami świata i Wy też będziecie starszymi osobami” – apeluje kobieta.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.