Na Woli doszło do zabójstwa. Sprawca odciął głowę kobiecie

W niedzielę rano na komendę stołecznej policji na Woli zgłosił się mężczyzna, który przyznał się do zabójstwa swojej konkubiny. Na miejscu zbrodni policjanci odkryli ciało i odciętą głowę kobiety.

Fot. Policja

Fot. Policja

„W niedzielę rano, na komendę zgłosił się mężczyzna, który przyznał się do zabicia swojej konkubiny. Został on zatrzymany. Na miejsce udali się funkcjonariusze. Obecnie sprawa jest przekazana prokuraturze” – powiedział nam Tomasz Oleszczuk, z zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Informację potwierdziła także prokuratura:

„W godzinach porannych na policję zgłosił się 35-letni mężczyzna. Przyznał się on do zabójstwa” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Wojciech Sołdaczuk, pełniący obowiązki rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie – „Przesłuchanie mężczyzny nie jest na razie możliwe ze względu na to, ze jest on nietrzeźwy. Ma 2,5 promila w organizmie. Jak twierdzi zatrzymany, do zabójstwa doszło w mieszkaniu przy ulicy Długosza na Woli. Na miejscu trwają czynności prokuratora oraz specjalistów kryminologów. W jednym z pomieszczeń znaleziono głowę kobiety, w drugim natomiast ciało.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.