Kolega zamordowanej Kornelii: „Pilnujcie się i przestańcie ufać. To mogło przytrafić się wam!”

„Tak na marginesie, ponieważ nasza koleżanka Kornelia odeszła, została zamordowana z zimną krwią!!” – pisze Krzysztof na profilu zamordowanej Kornelii. 

Fot. Archiwum prywatne

Krzysztof opublikował emocjonalny wpis (pisownia oryginalna):

„Nie interesuje mnie co ich kierowało i dlaczego,
Do was ludzie mówię, PILNUJCIE SIĘ I PRZESTANCIE UFAC NAIWWNYM KOLEGĄ CZY KOLEŻANKĄ BO TO MOGŁO PRZYTRAFIĆ SIE WAM. Pilnujcie sie jak możecie!!
Z Wyrazem szacunku dla całej rodziny Korneli
Najszczerszymi Kondolencjami z mojej strony… SPOCZYWAJ W SPOKOJU KOCHANA NASZA !!!!”

Prokuratura podała, że za zabójstwo 16-letniej Kornelii odpowiada Patryk B. 25-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

Ustalenia śledczych są wstrząsające. Ofiara zmarła na skutek strzałów z broni pneumatycznej i przyduszenia.

Jak podaje stołeczna Wyborcza, 25-letni Patryk B. przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia. Sąd zastosował areszt na okres trzech miesięcy. W zbrodni pomagała mu Martyna S., która najprawdopodobniej pozostawała z nim w związku. Dziewczyna spędzi trzy miesiące w schronisku dla nieletnich, ale będzie odpowiadała, jak pełnoletnia.

Ciało Kornelii odnalazł spacerowicz w rezerwacie przyrody Łęgi Oborskie. 16-latka była poszukiwana od dwóch miesięcy. W sprawie zatrzymano siedem osób, w tym Patryka B. i Martynę S.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c