Kolejki już od 22.00 poprzedniego dnia. Ludzie tratują się, by kupić nową kolekcję w H&M

T-shirt za 130 zł, sukienka i marynarka za 1600 zł czy tunika za 1400 zł. Tak mniej więcej kształtują się ceny nowej kolekcji ubrań Balmain, które od dzisiaj sprzedawane są w H&M. A raczej były sprzedawane. Zarówno strona internetowa, jak i sklepy szybko pozbyły się całego asortymentu, a klienci by je zdobyć stali w kolejce już poprzedniego dnia. Zdjęcia umieścił na swoim profilu Filip Chajzer, dziennikarz Dzień Dobry TVN. 

Ale jazda… ta kolejka ustawiła się wczoraj o 22:30… co więcej… nie dawali nic za darmo a wręcz przeciwnie. Jutro w…

Posted by Filip Chajzer on 5 listopada 2015

Krzyki, płacz, przedzieranie się przez tłumy, szturchanie i bieg po ubrania. Kolekcja sprzedawana były tylko w dwóch sklepach w całej Polsce: w Warszawie oraz Krakowie. Dlatego też od wczorajszego dnia Marszałkowska przezywała prawdziwy najazd. Niestety, niektórzy i tak musieli obejść się smakiem.

Tanio i tak nie było. Największym obiektem pożądania była sukienka za którą trzeba było zapłacić 1600 zł. Niespodzianek oczywiście nie ma – wszystkie rzeczy są już dostępne na aukcjach internetowych, oczywiście dużo droższe niż w H&M.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.