Kolejna akcja policji w śródmiejskim lokalu. Właściciel zatrzymany i przewieziony na komendę

„W trakcie czynności właściciel lokalu naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza. Policjanci zmuszeni byli do użycia środków przymusu bezpośredniego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji, gdzie zostaną z nim wykonywane czynności.” – podaje warszawska policja na twitterze. 


W związku ze sprzedażą alkoholu bez wymaganego zezwolenia policjanci dokonali kontroli lokalu, ujawniając i zabezpieczając m.in. 28 beczek z alkoholem.” – czytamy

„Michał (…) zatrzymany na 48 godz. nie podano nam zarzutów. Nie wiemy w jakim jest stanie, bo poturbowali go co widać na filmie. Złożyliśmy skargę i zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

Edit:
ok godz. 18ej do lokalu wchodzi KAS i policja z prokuratorskim nakazem przeszukania pomieszczenia (wydanym 25 marca przez z-ce Prokuratora ). Szukają nielegalnych substancji, w szczególności alkoholu.
Anna (…) reprezentuje Right Side, Michał jest wskazany jako uczestnik.
Czynności przebiegają bardzo spokojnie, pełna współpraca po naszej stronie, nawet ściszyliśmy muzykę, żeby panowie mogli pracować. Wydajemy ostatnie beczki (przypominam koncesja na wynos jest ważna).
KAS nie chce wpisać się do książki kontroli,. ponieważ nie jest to ich zdaniem kontrola, nie znajdują uchybień.
Przed lokalem cała ulica jest zamknięta, przez policję Michał chce wyjść i zrobić zdjęcia, nie pozwalają mu, nalega, nie używa przemocy, nie dotyka, jednak zostaje wyszarpnięty ze schodów na dwór. Skuty. Kolejny film jaki umieściliśmy to już gnębienie go na ziemi.
Policja stała pod lokalem, aż do zamknięcia, informując, że jest prokuratorski nakaz zamknięcia lokalu. Nie pokazują go jednak, po interwencji Mecenasa  twierdzą, że (sic!) zostali wprowadzeni w błąd I NIE MA TAKIEGO POSTANOWIENIA. Wszystkie osoby są spisywane po wyjściu z lokalu.” – czytamy na fanpage PIW PAW Parkingowa.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c