Kolejna aktorka ma koronawirusa! „Kiedy dzwoni się na pogotowie?”

Pandemia nie odpuszcza, a wirus atakuje coraz więcej osób. Teraz informacją o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 podzieliła się aktorka, Aleksandra Nieśpielak. Przyznała, że od tygodnia choruje, a jej stan się wcale nie poprawia. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Aleksandra Nieśpielak to znana aktorka filmowa i telewizyjna, ale również teatralna. Występowała między innymi w takich produkcjach jak „Barwy szczęścia”, „Klan”, „Prawo Agaty” czy „Pierwsza miłość”. Miała również swój epizod w filmie Patryka Vegi „Kac Wawa”.

Teraz za pomocą mediów społecznościowych artystka przekazała, że od tygodnia zmaga się z koronawirusem. Opublikowała zdjęcie, na którym pulsoksymetr wskazuje jej wynik pomiaru saturacji i pulsu. Przyznała, że nie radzi sobie w tej ciężkiej sytuacji i traci cierpliwość.

„Coviduję 7 dzien w łóżku bez żadnej poprawy. Kiedy się dzwoni po pogotowie? Poniżej 95???
Czy 90? W instrukcji obslugi jest o wszystkim (po angielsku) tylko nie o tym, również o dość wysokiej granicy błędu tegoż urządzenia. Poczucia humoru nie tracę, gorzej z cierpliwością. Smak mam, wszak to najmodniejsza, brytyjska wersja…”

-napisała aktorka, pozdrawiając wszystkich zdrowych i tych, którzy jak ona zmagają się z chorobą. Skierowała też pytania o cenne rady od osób „doświadczonych”, dodając, że jej lekarz miał zadzwonić dopiero na drugi dzień.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c