Kolejna odsłona akcji adoptuj warszawiaka!

„Zapraszamy do wspólnej zabawy wolontariuszy, fotografów i wszystkich fanów naszej akcji ! 26/07/2015 w godz. 11:00 – 15:00 Podzamcze oraz Park Fontann, kolejna  odsłona akcji – Adoptuj Warszawiaka.” – czytamy w komunikacje Schroniska na Paluchu. Tym razem akcji towarzyszyć będzie wielka fotograficzna improwizacja.

Fot. Schornisko Na Paluchu

Fot. Schronisko „Na Paluchu”

„Mamy już wyjątkowe zdjęcia naszych podopiecznych w charakterystycznych miejscach Warszawy teraz chcemy trochę poimprowizować, zaaranżować różne sytuacje tak aby uchwycić psy w różnych nietypowych dla nich sytuacjach. Mogą to być różne scenki sytuacyjne, np. pies stojący w kolejce po lody, pies przy kawiarnianym stole, czy pies podróżnik w ciuchci na Starym Mieście, zajmująca konwersacja dwóch psiaków, pies sprzedawca pies czytelnik albo pies miłośnik urokliwej ciastkarni

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji- Adoptuj Warszawiaka zapraszamy serdecznie!”

To już kolejna odsłona akcji podczas której pracownicy schroniska prezentują psiaki, które można ze sobą zabrać do domu.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.