KOLEJNA osoba ostrzega o zboczeńcu na osiedlu! Boi się wychodzić z domu

Wczoraj ok. godziny 16 przy ul. Magiera 30 pojawił się osobnik z filmu (https://warszawawpigulce.pl/mezczyzna-robil-to-na-oczach-przerazonych-lokatorow-wideo-18/). Otóż, owy Pan z filmiku podszedł po prostu pod śmietnik i zaczął się onanizować.

Fot. Czytelniczka

„Myślałam na początku, że jest po prostu pijany i sika, a okazało się, że prawdopodobnie był naćpany. Gdy ludzie przechodzili chodnikiem chował penisa i udawał, że rozmawia przez telefon. Krążył po całym osiedlu. Próbowałyśmy dodzwonić się na policję, zgłoszenie przyjęto, jednak policja pojawiła się po godzinie , gdy mężczyzna oddalił się spod bloku na podwórko 3 bloki dalej.

Wysłuchali oni relacji ze zdarzenia po czym odjechali bez interwencji. Na numer alarmowy było telefonowane 4 razy, jednak policja nie zrobiła nic z faktem, że niebezpieczny osobnik krąży po osiedlu na którym mieszka dużo dzieci. Po zobaczeniu jego kolejnego miejsca schadzki na upust emocji zadzwoniłyśmy na policję, jednak ta nie pojawiła się. Osobnik nic nie robił sobie z faktu, że ktoś może go nakryć i zwrócić mu uwagę.” – pisze Czytelniczka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c