Kolejna szkoła w województwie z koronawirusem!

W kolejnej szkole potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Chodzi o Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie. Zakażeni są zarówno uczniowie, jak i nauczyciele.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Coraz więcej mówi się o koronawirusie w placówkach oświaty. W województwie mazowieckim wystąpił on już w co najmniej kilku szkołach. Teraz w Zespole Szkół Zawodowych im. Mari Skłodowskiej-Curie w Płocku potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2.  To pierwsza szkoła w mieście, w której wystąpił COVID-19.

Zakażonych jest sześcioro uczniów i jeden nauczyciel. Wszyscy zostali skierowani na kwarantannę. Dyrektor placówki skierował prośbę do władz miasta o wprowadzenie nauki hybrydowej w placówce.

Kwarantanna potrwa do 24 września. Po tym czasie zakażeni uczniowie  wrócą do nauki stacjonarnej.  Poza tym zajęcia w szkole odbywają się normalnie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c