Kolejna usterka samolotu LOT! Musiał zawrócić na lotnisko!

Samolot należący do Polskich Linii Lotniczych LOT, lecący z Warszawy do Monachium musiał zawrócić na lotnisko Chopina. Wszystko z powodu stwierdzonej usterki technicznej jednego z systemów. Pasażerowie wsiedli do innego samolotu. 

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Jak informuje TVN24, usterka dotyczyła samolotu Embraer E170STD, który należy do Polskich Linii Lotniczych LOT. Dziś rano miał on wyruszyć z Warszawy do Monachium, jednak z powodu wykrytej usterki technicznej jednego z systemów, samolot zawrócono.

Na Lotnisku Chopina w Warszawie pasażerowie wsiedli do innego samolotu, po czym wylecieli do Monachium. W tej chwili dolecieli już bezpiecznie na miejsce. Jak dodaje stacja, nie było bezpośredniego zagrożenia dla pasażerów i załogi, a usterka była niegroźna. Jednak dla bezpieczeństwa, zdecydowano o zmianie pojazdu.

To nie pierwsze problemy techniczne samolotów LOT w ostatnim czasie. Wczoraj na Lotnisko Chopina zawrócony został samolot relacji Warszawa- Bukareszt.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c