Kolejne kradzieże w Warszawie! To już jest prawdziwa plaga

Sąsiedzi na grupie Grochów alarmują o potężnej fali kradzieży w ich dzielnicy. Kradzione są auta, katalizatory, koła aut a także… wycieraczki od aut.

Fot. Sąsiedzi z Grochowa

To już kolejny raz w tym roku jak informujemy o potężnej fali kradzieży, która powoli obejmuje coraz więcej dzielnic. Do tego czasu za wiele nie zrobiono. Mieszkańcy informowali o chwilowych wzmożonych patrolach policji, które po kilku dniach znikły.

Złodzieje najczęściej działają w nocy, kiedy jest mały ruch i wszyscy śpią. Nie odstraszają ich także ukryte kamery, które ich rejestrują.

Mój samochód został skradziony jakieś 2 miesiące temu – policja umorzyła śledztwo po 5 dniach, pomimo tego, ze były kamery itp. nikt się po nie nawet nie zgłosił:) nikt tam nie miał wywalone na mnie jak oni. Nie dziwie się, że złodzieje, tak kradną – są całkowicie bezkarni” – napisała jedna z mieszkanek


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c