Kolejne przypadki zachorowania na COVID-19 w urzędzie dzielnicy

Na Ursynowie w urzędzie dzielnicy potwierdzono pojedyncze przypadki zachorowania na koronawirusa u pracowników delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich. Zostały wprowadzone zmiany w przyjmowaniu interesantów. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Urząd Dzielnicy Ursynów poinformował o zmianach w pracy ursynowskiej delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich. Powodem jest potwierdzenie kilku przypadków pozytywnych wyników testu na wirusa SARS-CoV-2.

W związku z tym przez najbliższy tydzień ulega zawieszeniu możliwość telefonicznej rezerwacji wizyt dotyczących rejestracji aut, meldunków, składania wniosków dotyczących dowodów osobistych, a także ewidencji ludności. Dodatkowo zawiesza została rejestracja pojazdów firmowych. Osoby, które były już umówione do rejestracji, zostaną jeszcze obsłużone. Urząd poinformował też o możliwych opóźnieniach.

Pozostałe sprawy urzędowe można załatwiać bez zmian.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c