Kolejne sztuczki złodziei na Ursynowie. Pojawiają się też w innych miejscach Warszawy

Wczoraj pisaliśmy o tajemniczych oznakowaniach na klatkach schodowych. Okazuje się, że symbole pojawiają się w innych częściach Warszawy, a na Ursynowie złodzieje mogą mieć też inne sposoby na zaplanowanie kradzieży.

Jak przekazał nam jeden z czytelników, tajemnicze symbole pojawiają się też na Żoliborzu. Jeden z nich był przy dzwonku do mieszkania, które zostało okradzione.

Drugi czytelnik poinformował nas o innym, nietypowym zajściu na Ursynowie:

„Ostatnio – co jest zdecydowanie nietypowe – w środku nocy ktoś przy ulicy Wąwozowej dobijał się domofonem, po czym po odebraniu przedstawił si, ze jest bezdomnym i zapytał o możliwość wpuszczenia na klatkę lub do piwnicy żeby mógł przenocować. Wydaje mi się ze to prędzej sprawdzanie czy mieszkanie jest puste, z tego względu, że głos i sposób wymowy przypominał zwykłego 30-40 letniego, zdrowego mężczyznę, a nie bezdomnego. Dodatkowo temperatura tamtej nocy była na tyle na plusie ze na chłód  ‚bezdomny’ nie był narażony.”

Symbole, które pojawiają się na klatkach coraz bardziej niepokoją mieszkańców. Wakacje to szczególny czas dla złodziei, którzy korzystają z okazji, że lokatorów nie ma w domach.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c