KOLEJNE zakażenia w klubie sportowym. Odwołany mecz!

Trzech kolejnych piłkarzy ręcznych Orlen Wisły ma pozytywne wyniki testu na COVID-19. Zawodnicy z Płocka są zmuszeni odwołać jutrzejszy mecz z klubem Azoty Puławy. Odbywają kwarantannę.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Zaplanowany na sobotę mecz 10. kolejki ekstraklasy piłkarzy ręcznych Orlen Wisła- Azoty Puławy się nie odbędzie. Wszystko ze względu na zakażenia wirusem SARS-CoV-2, które w klubie pojawiły się już nie pierwszy raz. Zakażone są 3 osoby.

Zawodnicy zostali skierowani na kwarantannę, która potrwa do 28 listopada. Badanie wykonano po powrocie z Rosji, gdzie odbywał się mecz z Czechowskimi Niedźwiedziami w Lidze Europy. Orlen Wisła wygrała 28:27.

Nie wiadomo również co z meczem 4 kolejki Ligi Europejskiej z Abanca Ademar Leon, wicemistrz Hiszpanii. Klub miał już łącznie odwołane cztery pojedynki ligi krajowej i jeden mecz Ligi Europejskiej. Teraz dojdą kolejne spotkania, które trzeba będzie zrealizować w późniejszym czasie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c