Kolejne zakażenia w warszawskim klubie! Dwóch zawodników przebywa na kwarantannie!

W Legii Warszawa od jakiegoś czasu wciąż pojawiają się informację o zakażeniu koronawirusem. We wczorajszym meczu nie wystąpił Antolić, Pekhart i Slisz. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Jak poinformowały władze klubu, w sobotę zostały wykonane rutynowe badania na koronawirusa w warszawskim klubie. Jeden piłkarz otrzymał pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2. Od piątku przebywa w izolacji. Prawdopodobnie jest to Bartosz Slisz. Dodatkowo koronawirusa potwierdzono wcześniej u Domagoja Antolića.

Poinformowano również, że Tomas Pekhart ma negatywny wynik testu. To on podczas poprzedniego meczu z Wartą Poznań zgłosił w przerwie, że nie ma węchu. Od tego czasu przebywał z izolacji, ponieważ wyniki jego testu były początkowo niejasne. Teraz klub przekazał, że zakażenia nie było.

Pozostali zawodnicy i członkowie sztabu otrzymali również negatywne wyniki testu i mogli przystąpić do wczorajszego meczu, który zakończył się zwycięsko dla Legii Warszawa. Na stadionie przy Łazienkowskiej wygrali 2:1 z Lechem Poznań.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c