Kolejny polityk Lewicy zakażony COVID-19!

Coraz więcej polityków Lewicy zmaga się z zakażeniem koronawirusem. Do ich grona dołączył właśnie Bogusław Wontor. Jak przekazał w rozmowie z PAP, ma objawy podobne do przeziębienia. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

W ostatnim tygodniu dochodzi coraz więcej przypadków zakażeń koronawirusem wśród polityków Lewicy. Jako pierwszy o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 poinformował Włodzimierz Czarzasty.  Następnie zakażenie potwierdzono również u Tomasza Treli, Wiesława Szczepańskiego, Marcina Klusek i Anny-Marii Żukowskiej.

Teraz Bogusław Wontor w rozmowie z Polską Agencją Prasową także potwierdził, że zmaga się z koronawirusem. Dodał, że najprawdopodobniej zaraził się podczas posiedzenie wojewódzkich rad SLD. Polityk ma objawy podobne do przeziębienia i czuje się w miarę dobrze.

W sumie zakażonych jest już sześcioro parlamentarzystów Lewicy. Niewykluczone, że  jest ich znacznie więcej. Część osób, które uczestniczyły w spotkaniach m.in. z zakażonym Włodzimierzem Czarzastym wciąż czeka na wyniki testów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c