KOLEJNY poseł PiS zakażony COVID-19! Choruje wraz z żoną. Przekazał jak się czuje

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Kryj zakażony jest wirusem SARS-CoV-2. O chorobie przekazał za pomocą mediów społecznościowych. Napisał też jak się czuje.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Andrzej Kryj jest świętokrzyskim posłem Prawa i Sprawiedliwości. Parlamentarzysta o swoim zakażeniu poinformował publikując wczoraj wpis na Facebooku.

„Kiedy tydzień temu, korzystając z tego, że było ciepło i słonecznie, spacerowałem po lesie, nie myślałem, ze kolejną niedzielę będę musiał spędzić w domu. Mam COVID-19”

-napisał. Dodał, że chora jest również jego żona. Objawy jakie ich dotknęły były typowe dla COVID-19, czyli gorączka, ból głowy, mięśni i stawów. W późniejszym czasie pojawiło się duże osłabienie i utrata węchu. Poseł zaapelował do wszystkich, aby zachowali szczególną ostrożność i o siebie dbali.

Andrzej Kryj na początku swoje kariery pracował jako nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w szkole podstawowej. W późniejszym czasie pełnił funkcję dyrektora szkoły, a w 1999 roku objął stanowisko zastępcy naczelnika wydziału edukacji i spraw społecznych w urzędzie miasta. Był radnym, w 2015 roku uzyskał mandat posła VIII kadencji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c