Kolejny przypadek zakażenia COVID-19 wśród piłkarzy reprezentacji!

Jak poinformował dziś rano oficjalnie Polski Związek Piłki Nożnej, pojawił się kolejny przypadek zakażenia COVID-19 w reprezentacji Polski. Zakażony tym razem jest bramkarz, Łukasz Skorupski. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Plotki o kolejnym przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 pojawiły się już wcześniej. Wiadomo było, że chodzi o zawodnika rezerwowego, którego odizolowano od pozostałych graczy. Dziś rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej przekazał, że pozytywny wynik testu otrzymał bramkarz, Łukasz Skorupski.

Łukasz Skorupski pierwsze objawy miał w nocy z czwartku na piątek, skarżył się między innymi na podwyższoną temperaturę. Oznacza to, że nie będzie obecny podczas meczu z Andorą. Drugą osobą, u której potwierdzono pozytywny wynik testu jest Mateusz Klich, który już nie mógł wystąpić podczas spotkania z Węgrami.

Najbliższy mecz rozegra się na stadionie Legii w Warszawie już jutro. Następnie reprezentacja Polski spotka się w Londynie z Anglią. Kolejne mecze w eliminacji Mistrzostw Świata Polacy mają zaplanowane na początek września 2021 roku. Wcześniej czekają na nich mecze mistrzostw Europy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c