Kolejny sklep wydłuża godziny otwarcia

Sieć sklepów Lidl zdecydowała się na wydłużenie godzin otwarcia. Część placówek będzie działać nawet do 23:00, a niektóre nawet całą dobę. 

Fot. Shutterstock

Lidl postanowił ułatwić poruszanie się po sklepach z zachowaniem odpowiedniego dystansu. W związku z tym wprowadził dodatkowe godziny otwarcia w poszczególnych placówkach w całej Polsce. 15 placówek będzie czynnych nawet całą dobę. W Warszawie całodobowy sklep mieści się przy ulicy Wolskiej 19/25, Wołowskiej 16, Kasprowicza 117 i Pileckiego 103.

Wszystkie pozostałe placówki będą czynne od poniedziałku do soboty od 6:00 do 23:00,  a w niedziele handlową część będzie miała również przedłużony czas otwarcia o godzinę, czyli do 22:00. Wśród sklepów dłużej działających są między innymi placówki przy ulicach: Wileńskiej 14, Modlińskiej 35, Radzymińskiej 116, Conrada 1 i Borzymowskiej 26.

W strefie czerwonej wprowadzono limit osób przebywających w sklepie. W całym kraju wprowadzone są również godziny dla seniorów. Między 10:00 a 12:00 seniorzy powyżej 60 roku życia mogą korzystać ze sklepów spożywczych, aptek, punktów pocztowych i drogerii.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c