Kolejny tani sklep otwarty w Warszawie. Na fanów okazji czeka „ponad 6000 artykułów”

7 października sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła piąty sklep w Warszawie. Market zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Gocław przy ul. Gen. Fieldorfa „Nila” 41. Na klientów czeka ponad 6000 artykułów z aż 14 kategorii. 

Fot. Materiały prasowe

– Na lokalizację kolejnego sklepu w Warszawie wybraliśmy popularne centrum handlowe na Gocławiu, które od dawna jest znane lokalnej społeczności. Jestem pewien, że nasza oferta przypadnie do gustu nowym klientom. Polecam szczególnie asortyment, który umili czas spędzany w domu podczas jesiennych wieczorów – akcesoria kreatywne, do rozwijania hobby oraz sportowe – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska. – W planach na 2021 rok mamy wzmocnienie obecności marki Action w największych miastach Polski, dlatego w tym roku otwieramy w stolicy już trzeci sklep, a w sumie – piąty.

Wstąp po drodze do Action!

Piąty sklep Action w Warszawie znajduje się w Centrum Handlowym Gocław i zajmuje powierzchnię prawie 1110 m2. Market został zaprojektowany z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomogą zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach zostały umieszczone środki dezynfekujące i ekrany ochronne. Sklep działa w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe.

Market Action świetnie uzupełnia ofertę centrum handlowego, na terenie którego znajduje się m.in. hipermarket znanej sieci, sklep z wyposażeniem domu i klub fitness. Położenie przy skrzyżowaniu dwóch ważnych dróg Gocławia, prowadzących w kierunku innych dzielnic, pozwala na wygodne dostanie się do sklepu Action nie tylko mieszkańcom najbliższych osiedli, ale i przyjezdnym z dalszych części miasta. Kolejnym udogodnieniem jest bliskość tras komunikacji miejskiej i przystanki autobusowe. Na zmotoryzowanych klientów czeka wspólny, obszerny parking na 850 miejsc postojowych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c