Kolizja na Moście Północnym sparaliżowała ruch

Na Moście Północnym doszło do kolizji. Bus wjechał w tył auta osobowego. Są bardzo duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło na jezdni w kierunku ul. Modlińskiej.

Najprawdopodobniej nikomu nic się nie stało, ale jeden pas ruchu wyłączony jest z użycia. W związku z godzinami szczytu tworzą się ogromne korki.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl