Komunikat ING Banku Śląskiego: Mogą być problemy z dostępem do niektórych usług

Jeden z najpopularniejszych banków w Polsce wydał komunikat, w którym informuje o nadchodzących pracach serwisowych. W czasie ich trwania klienci mogą mieć problemy z dostępem do niektórych usług

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

W komunikacie ING Banku Śląskiego podano, że w nocy z 27 na 28 maja, od godziny 23:30 do 6:00 rano, zaplanowane są place serwisowe, mające na celu „udoskonalanie systemów”. W tym czasie niektóre z usług banku mogą być niedostępne lub utrudnione, są to m.in:

  • Korzystanie z bankomatów i wpłatomatów,
  • Systemy Moje ING i ING Business,
  • Płatności BLIK,
  • Przelewy ekspresowe,
  • Płatności internetowe za pomocą Płać z ING,
  • Płatności kartami w internecie z 3DSecure,
  • Interfejs PSD2

Ponadto nie będzie możliwości zakupu nowych produktów na ing.pl oraz w Moim ING. Mogą pojawić się również przerwy w obsłudze kart (płatnościach, aktywacji, nadania PIN-u). Przedstawiciele ING doradzają, aby wcześniej wypłacić gotówkę lub zrobić zakupy i przelewy poza wskazanymi godzinami. Natomiast w przypadku potrzeby zastrzeżenia karty, należy zadzwonić na infolinię pod numer: +48 32 357 00 12.

Również na kolejną noc, z 28 na 29 maja (w godzinach 0:00 – 3:00) zaplanowane są prace serwisowe. W związku z tym mogą wystąpić problemy z realizacją transakcji w urządzeniach sieci ING/Planet Cash. Zaznaczono jednak, że „transakcje we wrzutniach mogą być realizowane w trybie off-line”.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]