Koń zakleszczony w ciężarówce. W akcji straż pożarna [ZDJĘCIA]

Około godziny 22:00 do Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 9 wpłynęło zgłoszenie o nietypowej sytuacji która miała miejsce podczas transportu koni w okolicach Doliny Służewieckiej. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy ratownicze.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia, zastano samochód ciężarowy służący do przewozu koni z którego wystawał zakleszczony koń. Pozostałe konie z transportu zostały ewakuowane z pojazdu przed przybyciem zastępów PSP.

Działania strażaków polegały na wykonaniu dostępu poprzez odcięcie elementów konstrukcyjnych przyczepy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia weterynarza który podał zwierzęciu środki uspokajające strażacy odgięli konstrukcję i uwolnili zakleszczonego konia. Po kilkunastu minutach koń wraz z opiekunami o własnych siłach udał się do pojazdu którym został przetransportowany do kliniki weterynaryjnej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c