Koniec audycji „Magiel Wagli”. Kolejna kultowa postać opuszcza radiową „Trójkę”!

Program Trzeci Polskiego Radia traci kolejnego wieloletniego pracownika. Wojciech Waglewski, stojący od lat na czele grupy Voo Voo, oficjalnie zakomunikował, że rozstaje się z rozgłośnią. 

By Adrian Tync – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=81806590

Informacja o odejściu z Trójki, a także o zakończeniu audycji „Magiel Wagli” pojawiła się na profilu społecznościowym Wojciecha Waglewskiego.

Wojciech Waglewski przez wiele lat prowadził wspomnianą audycję razem ze swoim synem Bartkiem „Fiszem” Waglewskim w każdy wtorek o godzinie 19:00. Audycja gościła na antenie Trójki od niemal 12 lat.

Jak przyznał Wojciech Waglewski, odejście ze stacji 5 wieloletnich dziennikarzy i współpracowników (dla przypomnienia, byli to: Wojciech Mann, Anna Gacek, Gaba Kulka, Jan Młynarski i Jan Chojnacki) w istocie zubożyło ofertę, która łączyła pokolenia oraz wyróżniała się różnorodnością gatunkową.

Jak zaznaczył lider Voo Voo, czarę goryczy przelał sposób rozstania rozgłośni z Anią Gacek, dodając, że w powstałych warunkach dalsza współpraca jest niemożliwa.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c