Koniec marzeń Legii. Przegrana w eliminacjach do Ligii Mistrzów

Dziś odbył się mecz Legii Warszawa z Omonia Nikozja. Niestety polska drużyna przegrała 2:0. To oznacza brak  kolejnego meczu w ramach Ligi Mistrzów.

Mimo dobrej gry, Legia Warszawa nie zakwalifikowała się do 3 rundy w ramach Ligi Mistrzów. Po dogrywce warszawski klub przegrał z cypryjskim 2:0.

Pierwszy gol Omonia trafiła w dogrywce, kiedy w 93 minucie,  strzeliła pierwszego gola. Sędzia uznał rzut karny dla drużyny przeciwnej.

Następnie były okazje, które mogły doprowadzić do remisu, ale nie udało się między innymi przez niezaakceptowany rzut karny dla Legii. Za to Omonia zyskała kolejny gol w ostatnich minutach meczu, przez co zyskała awans do kolejnej rundy eliminacji Ligii Mistrzów.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa