Konkurs w którym mozna wygrać… kawałek Mostu Grota-Roweckiego

Fot. GDDKiA

Fot. GDDKiA

Pamiętam, jak kiedyś na policję zgłosił się człowiek z aktem własności Mostu Poniatowskiego, który rzekomo nabył od poprzedniego właściciela. Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że teraz na własnośc można wygrać… kawałek mostu Grota-Roweckiego.

To już II edycja konkursu. W poprzedniej trzeba było odpowiedzieć na pytania. Teraz, aby wziąc udział należy być szczęśliwym posiadaczem zdjęcia mostum, własnego autorstwa, wykonanego przed sierpniem 2013 roku. Jeżeli spełniacie te kryteria i chcecie wziąć udział w konkursie, fotografie prześlijcie na adres: [email protected] do 30 kwietnia 2015 roku.

Spośród nadesłanych zdjęć konkursowych Komisja Konkursowa, w której skład wchodzą przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Urzędu m. st. Warszawy oraz Metrostav Polska, wybierze 20 fotografii, które zostaną zamieszczane na oficjalnych stronach projektu (www.s8powazkowska-modlinska.pl i www.mostgrota.pl), gdzie odbędzie się głosowanie. Internauci przez następne 2 tygodnie będą mogli głosować na ulubione zdjęcia (każdy ma możliwość oddania 1 głosu na dowolnie wybraną fotografię). Nagrodzeni zostaną autorzy 5 zdjęć, które otrzymają największą liczbę głosów. Dodatkowo spośród osób głosujących na nadesłane zdjęcia zostanie wylosowana jedna, która również otrzyma pamiątkowy fragment Mostu Grota-Roweckiego.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.